Doplnky svetlovodov Sunway

Night set

S Night setom budete mať svetlo aj večer. Night set predstavuje svetlovod a svietidlo v jednom, a tak svetlovod po inštalácii tejto doplnkovej sady svieti nielen cez deň ale aj v noci. Svetlovod Sunway v kombinácii s moderným systémom LED diód vám poskytne príjemné osvetlenie aj večer. Svetlovod s Night setom vytvára dokonalú harmóniu. Atraktívne prevedenie ulahodí oku aj toho najnáročnejšieho dizajnéra. K montáži Svetlovodu Sunway s nočným osvetlením potrebujete prívod 220 V. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

Safety set

Na vašej bezpečnosti a ochrane nám záleží, a preto sme k svetlovodom Sunway vyvinuli Safety set – špeciálny mrežový diel, ktorý zabráni vniknutiu do priestoru cez svetlovod.
Safety set odporúčame pri inštalácii svetlovodov SUNWAY typu 560 a 780. Safety set chráni vaše súkromie.

IZOL-WAY

IZOL-WAY – izolačné dvojsklo/trojsklo zlepšuje tepelno-izolačné vlastnosti svetlovodu, čím sa tepelné straty takmer úplne eliminujú vo vykurovacích obytných priestoroch. IZOL-WAY je ideálny tiež pre nizkoenergetické domy. K svetlovodu si môžete vybrať izolačné dvojsklo alebo trojsklo. Vkladá sa do tubusu svetlovodu v rovine izolácie. IZOL-WAY je certifikovaný nezávislou organizáciou TSUS. Hodnoty U = 0,8W/(m2K) pre IZOL-WAY2, alebo U=61W/(m2K) pre IZOL-WAY3

Stmievač

Potrebujete počas dňa vytvoriť prítmie v miestnosti? Aj denné svetlo môžete zhasnúť jednoducho a kedykoľvek počas dňa stmievačom svetlovodu. Svetlovod zakryjete zatemňovacou klapkou pomocou diaľkového ovládača. Zatemňovacou klapkou fungujúcou na elektrický pohon si dokážete sami regulovať osvetlenie v miestnosti počas dňa. Stmievač svetlovodu oceníte počas denného spánku malých detí, starších rodičov či pri vašom poobednom odpočinku.

Doplnkové služby a základné údaje k nim

 1. projekčná príprava
  Ste projektant a potrebujete do projektu zakomponovať osadenie svetlovodov? Stiahnite si rezy svetlovodov Sunway, aby bol váš projekt dokonalý. Pri zakomponovaní svelovodov do vášho projektu predídete nepríjemným komplikáciám pri jeho realizácii.
 2. poradenstvo pri projekcii
  Využite dlhoročné skúsenosti nášho tímu. Zdarma vám poskytneme všetky potrebné informácie k svetlovodom a ich inštalácie na všetky typy striech. Navrhneme optimálne technické riešenie, počet i veľkosť svetlovodov tak, aby ste dokázali uspokojiť aj najnáročnejšieho klienta.
 3. obhliadka zdarma
  Aby sme vám vedeli poskytnúť tie najlepšie riešenia pri projekcii svetlovodov, naši zamestnanci zdarma navštívia vašu stavbu a poskytnú bezplatnú konzultáciu priamo na stavbe.
 4. svetlotechnický návrh
  S nami ušetríte čas, pretože vám vypracujeme svetlotechnický návrh a tiež preveríme jeho realizovateľnosť na príslušnom RUVZ.
 5. montáž
  Nenechajte sa zaskočiť pri montáži svetlovodov nepredvítateľnou situáciou. Naši skúsení montážni pracovníci vám svetlovody nainštalujú rýchlo a spoľahlivo. Navyše využitím služieb nášho montážneho tímu získate záruku na celý produkt vrátane montáže až na 60 mesiacov.
 6. ročná prehliadka svetlovodu zdarma
  Montážou svetlovodu naša práca nekončí. Zaujíma náš váš názor, a preto vás po inštalácii budeme kontaktovať. Rok po inštalácii svetlovodu sa s vami skontaktujeme, aby sme zdarma prekontrolovali stav a inštaláciu svetlovodu a odstránili nájdené nedostatky.